II Конкурс за упис на Mастер и Докторске академске студије за школску 2017/2018. годину

Одбрана докторске дисертације

Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву у школској 2017/2018. години врши упис у прву годину Мастер и Докторских академских студија на студијском програму Машинско инжењерство.

pdfКонкурс за упис на Мастер академске студије                   Преузмите пријавни лист: doc.DOC   pdf.PDF

pdfКонкурс за упис на Докторске академске студије

Ранг листе кандидата за упис Mастер и Докторских академских студија за 2017/2018. годину

Одбрана докторске дисертације

Ранг листе кандидата који су конкурисали за упис на Мастер и Докторске академске студије у школској 2017/2018. години.

Коначне ранг листе кандидата у септембарском пријемном року

Rezultati prijemnog ispita 2017

Коначне ранг листе кандидата који су полагали пријемни испит у септембарском пријемном року за упис на Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву.

Коначна ранг листа за Mашинско инжењерство

Коначна ранг листа за Грађевинско инжењерство

Oбавештење за кандидате са потврдама о положеном пријемном испиту из МАТЕМАТИКЕ на другим факултетима

upis-2015

Заинтересовани кандидати који су полагали пријемни испит из МАТЕМАТИКЕ на другим факултетима могу да предају захтев за упис на Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву за преостала буџетска места.

Предаја захтева ће се обавити  10., 11. и 12. јула 2017. године од 10 до 14 часова.

Успешно организована Недеља отворених врата

otvorena-vrata-53

Претходне недеље на Факултету за машинство и грађевинарство организована је Недеља отворених врата. После појединачних посета средњошколаца 15. и 16. маја, угостили смо 17. неколико организованих група из Чачка, Александровца, Трстеника, као и ученике наше краљевачке грађевинске школе. У четвртак 18. маја, гости су нам били ученици из Рашке и Машинске техничке школе из Краљева, а у петак су се са Факултетом упознали и средњошколци из Гуче.