Металне конструкције 1

Одбрана графичких радова из предмета Металне конструкције 1 и Основе металних конструкција, одржаће се у понедељак 26.06.2017. год. од 11:00 часова у А2.

Одбрана графичких радова из Машинских елемената

Одбрана графичких радова из Машинских елемената 1 и Машинских елемената 2 одржаће се у четвртак 22.06.2017. од 13:00 часова.

Обавештeње за студенте завршне године основних академских студија

Обавештавају се студенти завршне године основних академских студија на студијском програму Машинско инжењерство односно  Грађевинско инжењерство, који ће дипломирати у овој години,  да изврше пријаву теме дипломског рада најкасније до 15. јула 2017. године.

Обавезују се ови студенти да се јаве Студентској служби ради спровођења процедуре пријаве теме дипломског односно завршног рада.

Продекан за наставу

др Радован Булатовић, ред. проф

Наши студенти учествовали на Грађевинијади у Будви

gradjevinijada-2017

На овогодишњој грађевинијади одржаној у Будви учествовало је 23 факултета из региона. Наши студенти су освојили 7. место у укупном пласману.

Заједнички одлазак у позориште

pozoriste-1

Студенти друге године машинског инжењерства, прошле недеље организовали су заједнички одлазак на позоришне представе: у четвртак су гледали "Пижаму за шесторо", а у суботу "Кокошку".