Обавештење за студенте прве године мастер академских студија

Сви студенти кјоји су у школској 2016/2017. години уписали први пут прву годину МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА машинског инжењерства (буџетски и самофинанансирајући) ОБАВЕЗНИ  су да приступе АНКЕТИ везаној за вредновање услова рада на факултету, вредновање извођења наставе на студијским програмима  и вредновању педагошког рада наставника и асистенатана факултету за машинство и грађевинарство у Краљеву.

Завршен пројекат Студентска лабораторија

studlab-27

Унија студената машинства и грађевинарства одржала је званичну промоцију студентских радова који су учествовали у Пројекту СТУДЕНТСКА ЛАБОРАТОРИЈА који је финансиран од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Презентације радова у оквиру пројекта "Студентска лабораторија"

Унија студената машинства и грађевинарства позива све студенте и професоре да у понедељак, 26.12.2016 од 14 часова присуствују презентацији радова који учествују у пројекту "Студентска лабораторија" која се финансира од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

usmig-1

Студентска посета Факултету за стројништво у Љубљани

ljubljana-01

Унија студената машинства и грађевинарства из Краљева заједно са колегама са Студентске уније Факултета инжењерских наука из Крагујевца и Машинског факултета из Бања Луке били су гости Машинском факултету у Љубљани. У Љубљани су нас дочекале наше колеге са Факултета за стројништво и професори љубљанског факултета са традицијом дугом скоро један век.

Информациони дан програма Еразмус+

Обавештавају се студенти Факултета за машинство и грађевинарство у Кралљеву да ће се у четвртак, 24.11.2016. у 11h у Конференцијској сали Факултета одржати Информациони дан програма Еразмус+ на коме ће представници Фондације Темпус и Еразмус+ канцеларије у Србији приказати нове могућности у оквиру програма Еразмус+