Онлajн сајам запошљавања Упознај своју каријеру Тражиш посао? Или стручну праксу?

Ове године имаш јединствену прилику да, из фотеље, само једним #KlikomDoKarijere добијеш оба. Kако? Догађај под називом Meet Your Career који ће се одржати 3. новембра у 12 сати путем онлине платформе Airmeet пружиће ти прилику да се упознаш са начином рада компанија, прикупиш савете везане за посао или праксу и научиш нешто ново о пословном свету. Пријаве за онлине сајам запошљавања у Нишу су званично почеле!

Термини за упис студената на више године студија

Поштовани студенти, у склопу превентивних мера за заштиту од болести COVID-19, направљен је распоред са терминима за упис на више године студија са циљем да се избегне формирање редова и гужви на Факултету. Захтеви студената који дођу у погрешном термину, неће се обрађивати.

• Понедељак 19.10.2020. – прваи друга година ОАС машинско инжењерство, грађевинско инжењерство и инжењерство заштите на раду.
  • Уторак 20.10.2020. – трећа година ОАС машинско инжењерство, грађевинско инжењерство и инжењерство заштите на раду.
  • Среда 21.10.2020. – четврта година ОАС машинско инжењерство, грађевинско инжењерство и инжењерство заштите на раду.
  • Четвртак 22.10.2020. - Мастер и докторске академске студије

Обавештење о терминима за упис студената на више године студија

Праћење промена распореда

Моле се студенти да редовно прате промене распореда. Распореди се због усклађивања распореда са тренутном ситуацијом мењају сваке недеље, а некада ће бити промена и у току недеље, па је потребно да стално проверавају распореде.

Упис 2020/2021. школске године (односи се на другу, трећу и четврту године ОАС, МАС и ДАС Машинства и ОАС Грађевинарства и Заштите на раду)

TRE 7539

Сви студенти су дужни да регулишу свој статус уписом у 2020/2021. школску годину. Упис године ће се обавити у периоду од 28. септембра до 22. октобра 2020. године, од 10:00 до 12:00 часова у студентској служби.