испитни рок фебруар-мастер

Пријава испита за испитни рок Фебруар за мастер и докторске академске студије обавиће се од 24.02.2020. до 27.02.2020. (Проверити исправност пријаве на свом налогу Е-студент или на сајту факултета и пријавити студентској служби најкасније 07.02.2020. год до 12:00 часова – након тога рекламације се неће уважавати!) Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова.

Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача, иначе неће бити на списку.

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  2. Послати скенирану фотографију наemail адресу:
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. 4.Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.          (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу). Ако се не отвори страница факултета у претраживачу https/...избрисати слово s и поново ући на сајт Факултета.
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Обавештење o накандна пријава/одјава предмета

Према члану 53. Правилника о правилима студирања на основним и мастер академским студијама, студент може на почетку летњег семестра да допуни или промени листу изабраних предмета, ако је положио предмет из претходне године до почетка наставе из тог предмета у текућој школској години.

Студент попуњену молбу (прилог Молба) са свог студентског налога шаље на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Уколико му Продекан одобри накнадну пријаву (НЕ УПЛАЋИВАТИ ПРЕ ОДОБРЕЊА!), студент шаље потврду о уплати накнаде на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., или доноси лично Продекану за наставу.

Молбу за накнадну пријаву/одјаву предмета за школску 2019/2020. годину мугуће је поднети нај касније до 28.02.2020. године.

Напомене:

Обавезно је написати образложење у Молби.

Уколико студент само жели да замени предмете, потребно је да заокружи опцију 1. у молби.

Уколико студент жели да допуни листу изабраних предмета потребно је да у молби изабере опцију 2. и да напише које је предмете из претходне године положио.

Не могу се додавати/мењати предмети из јесењег семестра!

Обавештење о испитном року

Пријава испита за испитни рок Јануар за основне мастер и докторске академске студије обавиће се од 08.01.2020. до 14.01.2020. Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита.

3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог. (За креирање налога користити искључиво факултетску email адресу)
  6. Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Пријава испита за апсолвентски испитни рок Новембар

Пријава испита за апсолвентски испитни рок Новембар за основне мастер и докторске академске студије обавиће се од 12.11.2019. до 15.11.2019. (електронска пријава неће бити могућа током викенда због учесталих злоупотреба). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита.

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  2. Послати скенирану фотографију наemail адресу:
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.
    (За креирање налога користити искључиво факултетску email адресу)

Надокнаде часова Инжењерство заштите на раду и Грађевинарство

Инжењерство заштите на раду - 1. година

• Лабораторијске вежбе из Хемије биће одржане 18.11. и 16.12. 2019. године у лабораторији у Новом Саду. Организован је превоз. О тачном термину поласка из КВ бићете накнадно обавештени. Присуство овим вежбама је обавезно!
  • Вежбе из Математике 1 неће се одржати 6.11. и 4.12. 2019. И 15.01.2020. Ови часови ће се надокнадити: 13.11., 11.12. и 25. 12. након редовног термина вежби и 14.11. од 10-13 у 317.
  • Предавања и вежбе из Техничке физике и Електротехнике, околине и заштите неће се одржати: 05.11., 18.11. и 16.12. 2019. Ови часови ће се надокнадити 20.11., 27.11. и 18.12.2019. са почетком у 15 сати у 317.

Грађевинско инжењерство - 2. годинa

• Надоканда вежби из Математике 3, одржаће се 13.11.2019. од 8.15-10 у учионици 205.