пријава испита за Август

Пријава испита за испитни року Августу, обавиће се од 14.07.2017. до 22.07.2017. год.

Буџетски студенти испите пријављују искључиво електронским путем искључиво у периоду предвиђеном за пријаву испита! У случају проблема са електронском пријавом испита студенти треба да исти пријаве студентској служби искључиво у периоду предвиђеном за пријаву испита! Сервис за електронску пријаву испита ће радити и викендом. Накнадна пријава испита неће бити могућа!

Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00 до 12:00 часова на уобичајени начин.

Обавештење за испит из Математике I и Математике III

Теоријски део испита из Математике I и Математике III одржаће се у четвртак 13. 7. 2017 у 9 часова у амфитеатру А1.

Из кабинета за Математику

Одбрана графичких радова из Машинских елемената

Одбрана графичких радова из Машинских елемената 1 и Машинских елемената 2 одржаће се у петак 07.07.2017. од 13:00 do 14:00 часова.

Обавештeње за студенте завршне године основних академских студија

Обавештавају се студенти завршне године основних академских студија на студијском програму Машинско инжењерство односно  Грађевинско инжењерство, који ће дипломирати у овој години,  да изврше пријаву теме дипломског рада најкасније до 15. јула 2017. године.

Обавезују се ови студенти да се јаве Студентској служби ради спровођења процедуре пријаве теме дипломског односно завршног рада.

Продекан за наставу

др Радован Булатовић, ред. проф

Наши студенти учествовали на Грађевинијади у Будви

gradjevinijada-2017

На овогодишњој грађевинијади одржаној у Будви учествовало је 23 факултета из региона. Наши студенти су освојили 7. место у укупном пласману.