Презентација студија у Француској и стипендија владе Француске

Stipendije2019-720x400

Уколико је ваш сан да студирате у Француској и у потрази сте за стипендијама за мастер или докторске студије у коменторству, придружите нам се на Презентацији студија у Француској и стипендија Владе Француске, коју у сарадњи са Француским институтом и Агенцијом Campus France, организујемо у петак, 21. фебруара 2020. године са почетком у 12.00 часова у ЦзРК-у (зграда Ректората, други спрат).

На презентацији ће бити представљене:

• могућности за студије у Француској и богатство француских студијских програма;
• могућности за стипендирани наставак школовања у Француској на нивоу мастер 2 и докторских студија у коменторству.

Уколико вам све ово звучи занимљиво, придружите нам се на презентацији! :)

Напомена: Због ограниченог броја места неопходно је да се за присуство презентацији пријавите путем следећег линка.