Презентација Еразмус+ програма мобилности за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу

erasmusplus-logo

Студентима, академском и административном кадру Универзитета у Крагујевцу програм Еразмус+ КА103 пружа прилику за стипендирану мобилност, која се реализује на партнерским високошколским установама у Европи.

Уколико желите да стекнете интернационално искуство и да искористите могућност за усавршавање на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију, позивамо вас на ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ЕРАЗМУС+ ПРОГРАМА МОБИЛНОСТИ, која ће бити одржанау понедељак, 16. марта 2020. године, у Конференцијској салу са почетком у 12:00 часова. На презентацији ће бити речи о детаљима активних конкурса за мобилност кандидата са Универзитета у Крагујевцу, све о току пријаве, евалуацији, селекцији и размени на неком од наших партнерских универзитета из Европе.