Презентација компаније Kromberg & Schubert

S2

Представници компаније Kromberg & Schubert Србија д. о. о. Крушевац су у петак, 28.2.2020. године, на ФМГ Краљево одржали презентацију рада компаније и услова за пријаву на Конкурс за школску 2019/2020. годину, за доделу стипендија студентима Факултета за машинство и грађевинарство у Краљеву Универзитета у Крагујевцу.

Компанија Kromberg & Schubert спада у глобалне лидере у области производње и испоруке електричних система, каблова и пластичних компоненти за аутоиндустрију са седиштем у Немачкој.

Подсећамо заинтересоване студене да је крајњи рок за пријаву на Конкурс, 15.3.2020. године.

ГАЛЕРИЈА