ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА

FUL 4054

На Факултету за машинство и грађевинарство у Краљеву је у току ове недеље одржана манифестација "Дани отворених врата". Више од 150 матураната из Александровца, Трстеника, Пожеге, Чачка и Краљева имали су прилику да се упознају са постојећим студијским програмима, условима уписа, опремљеношћу лабораторија као и начином и погодностима студирања на ФМГ.

Било је времена и да се упознају и са наставницима, сарадницима и студентима Факултета. Поред посете Факултету, матуранти су у току посете обишли и Студентски дом у непосредној близини факултета, како би што боље осетили чари студентског живота.

ГАЛЕРИЈА