ФАКУЛТЕТ

Студијски програми

Стипендије

Радионица пројекта A_МАДАМ

Учешће на радионици је било бесплатно за све учеснике, а предавачи су били пет искусних и два млада истраживача који учествовали у размени запослених током А_МАДАМ пројекта. Публику је чинило 25 учесника, а место одржавања била је конференцијска сала тржног центра ЕТНА у Грачаници.

Програм радионице чинила су следећа предавања:

• Поздрав и увод, Нусрет Мухаремовић (Пламинго - Грачаница /БиХ/)
  • ЕУ програми Хоризон 2020, МСЦА и РИСЕ, проф. др Златан Шошкић (ФМГ Краљево /Србија/)
  • Адитивна производња компонената високих перформанси и А_МАДАМ пројекат, др Снежана Ћирић Костић (ФМГ Краљево /Србија/)
  • Дизајн за адитивну производњу, др Небојша Богојевић (ФМГ Краљево /Србија/)
  • Обрнути инжењеринг и оптимизација канала хлађења алата за бризгање пластике, Нешад Ахметбеговић (Пламинго - Грачаница /БиХ/)
  • Трошкови адитивне производње, проф. др. Златан Шошкић (ФМГ Краљево /Србија/)
  • Оптичка мерења и дигитализација облика, Јосип Кос (Топоматика - Загреб /Хрватска/)
  • Демонстрација методологија оптичких мерења, др Ненад Дрвара (Топоматика - Загреб /Хрватска/)

ГАЛЕРИЈА

Print Email

Увид јавности